Polska pomoc

Wyniki regrantingu „Edukacja globalna 2014”

Informujemy o rozstrzygnięciu konkursu regrantingowego na realizację inicjatyw edukacji globalnej w miejscowościach do 500 tys. mieszkańców ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach projektu Fundacji Edukacja dla Demokracji (FED) „Edukacja globalna 2014-2015. Regranting dla organizacji pozarządowych”.

Komisja Selekcyjna, powołana przez Fundację Edukacja dla Demokracji w porozumieniu z Ministerstwem Spraw Zagranicznych RP, przeanalizowała dokumentację 133 wniosków złożonych w otwartym konkursie grantowym "Edukacja Globalna 2014 r. Regranting dla organizacji pozarządowych" i wybrała do dofinansowania 21 projektów. Kolejne 4 projekty znalazły się na liście rezerwowej. Gratulujemy zwycięzcom!

Lista dofinansowanych oraz pełen ranking punktowy, a także dodatkowe informacje dot. przekazania dofinansowania znajdują się na stronie internetowej FED.

Na stronie internetowej Fundacji znajduje się również lista wniosków odrzuconych z powodów formalnych, a zgodnie z pkt. 8.5. Regulaminu konkursu Koordynator w terminie do 2 miesięcy po ogłoszeniu wyników roześle do wnioskodawców drogą elektroniczną karty oceny wniosków. Pełen ranking można także pobrać w postaci pliku PDF.

Przypominamy, że trwa nabór do komponentu szkoleniowego – chęć udziału można zgłaszać do dnia 11 sierpnia 2014 r. za pośrednictwem systemu rejestracyjnego on-line. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami naboru uczestników.

w górę

Tagi