Polska pomoc

Trwa Tydzień Edukacji Globalnej

Tegoroczna, 19. edycja europejskiego Tygodnia Edukacji Globalnej (TEG) odbywa się w dniach 18 - 26 listopada, pod hasłem: „Cele Zrównoważonego Rozwoju. Przyszłość świata zależy od nas!”

Zachęcamy wszystkie organizacje, instytucje prywatne i publiczne, którym bliska jest idea edukacji globalnej, do włączenia się w obchody Tygodnia Edukacji Globalnej, poprzez organizację różnego typu wydarzeń: spotkań dyskusyjnych, akcji społecznych, gier terenowych, warsztatów, wykładów, wystaw, happeningów, pokazów filmów i koncertów. Koordynatorem TEG jest Grupa Zagranica, federacja 55 polskich organizacji pozarządowych zaangażowanych w międzynarodową współpracę rozwojową, wspieranie demokracji, pomoc humanitarną i edukację globalną.

Więcej informacji w załączonym zaproszeniu (pdf), a także na stronie www.teg.edu.pl oraz w wydarzeniu na portalu Facebook „Przyszłość świata zależy od nas – TEG 2017”: http://bit.ly/TEG2017_FB.

Istnieje także możliwość zapisania się do okolicznościowego newslettera, w ramach którego otrzymać można pakiet informacji i materiałów dla osób zaangażowanych w TEG 2017: http://eepurl.com/c55lSz

w górę