Polska pomoc

Spotkanie informacyjne dla oferentów w konkursie "Pomoc humanitarna na Bliskim Wschodzie 2018"

Departament Współpracy Rozwojowej MSZ zaprasza przedstawicieli organizacji zainteresowanych udziałem w konkursie Ministra Spraw Zagranicznych „Pomoc humanitarna na Bliskim Wschodzie 2018" na spotkanie informacyjne.

 

Termin:

poniedziałek, 19 lutego 2018 r., godzina 11.00.

 

Miejsce:

Sala 211 (II piętro) w budynku MSZ przy ul. Krywulta 2, Warszawa

 

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o przesłanie zgłoszenia według wzoru poniżej na adres e-mail: rafal.dziadosz@msz.gov.pl do 16 lutego 2018 r. do godz.16.00.

 

Temat wiadomości:

Zgłoszenie na spotkanie informacyjne

W treści wiadomości:

Imię i nazwisko:

Organizacja:

 

W trakcie spotkania zostaną omówione zasady konkursu "Pomoc humanitarna na Bliskim Wschodzie 2018”, w tym istotne zmiany w Regulaminie konkursu oraz zagadnienia związane z przygotowaniem oferty konkursowej. Spotkanie będzie okazją do zadania pytań pracownikom Departamentu Współpracy Rozwojowej MSZ na temat kwestii związanych z konkursem.

Przed przybyciem na spotkanie prosimy o zapoznanie się z dokumentami konkursowymi. Ułatwi to zadawanie pytań i dyskusję dotyczącą konkretnych tematów.

 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc uprzejmie prosimy, aby każda organizacja reprezentowana była przez maksymalnie 2 osoby. Szczegółowych informacji dotyczących spotkania informacyjnego udziela p. Rafał Dziadosz (tel. 22 523 84 39).

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

w górę

Tagi