Polska pomoc

Spotkanie informacyjne - "Polska pomoc zagraniczna 2008"

Spotkanie informacyjne "Pomoc zagraniczna 2008"

Departament Współpracy Rozwojowej MSZ zaprasza przedstawicieli organizacji zainteresowanych udziałem w konkursie Ministra Spraw Zagranicznych na realizację zadania „Pomoc zagraniczna 2008" na robocze spotkanie informacyjne w dniu 19 lutego. W trakcie pierwszej części spotkania zostaną przedstawione założenia konkursu i najważniejsze zagadnienia związane z przygotowaniem wniosku projektowego. Następnie pracownicy Departamentu Współpracy Rozwojowej MSZ będą udzielali indywidualnie odpowiedzi na pytania uczestników.

Spotkanie odbędzie się w dniu 19 lutego br., o godz. 11.00, w Centrum Bankowo-Finansowym „Nowy Świat" S.A., ul. Nowy Świat 6/12, Warszawa, sala A (przy rondzie de Gaulle'a).

Zainteresowane organizacje proszone są o przesłanie listy nazwisk osób, które wezmą udział w spotkaniu, na adres: irena.kolakowska@msz.gov.pl. Informacji nt. spotkania udziela p. Irena Kołakowska (022 523 8246).

Zobacz informacje na temat konkursu Ministra Spraw Zagranicznych - Pomoc Zagraniczna 2008

Warsztat: „Jak przygotować dobry projekt rozwojowy w Afryce – doświadczenia polskich organizacji”.

Fundacja Edukacja dla Demokracji zaprasza zainteresowane organizacje na warsztat poświęcony projektom rozwojowym w Afryce. Będzie on okazją do wymiany doświadczeń i spotkania się osób pracujących na rzecz rozwoju krajów Afryki, a także do zapoznania się z możliwościami współpracy na tym obszarze.

W warsztacie wezmą udział przedstawiciele Departamentu Współpracy Rozwojowej MSZ, którzy podzielą się spostrzeżeniami na temat realizacji projektów rozwojowych i opracowywania studium wykonalności.

Warsztat odbędzie się 20 lutego br. w godzinach 9.00-15.00 w sali konferencyjnej FED, Nowolipie 9/11.

Więcej informacji na temat warsztatu oraz program

 

w górę

Tagi