Polska pomoc

Seminarium „Gra miejska w edukacji globalnej”

Fundacja Edukacja dla Demokracji zaprasza na drugie z cyklu seminariów organizowanych w ramach komponentu informacyjno-doradczego projektu „Edukacja Globalna – 2013. Regranting dla organizacji pozarządowych” finansowanego ze środków polskiej pomocy. Seminarium poświęcone będzie metodzie gry miejskiej jako jednej z form działania wykorzystywanych w edukacji globalnej.

Gra miejska jest metodą popularną zwłaszcza jako działanie proponowane w okresie Tygodnia Edukacji Globalnej, pozornie łatwą i nie wymagającą doświadczenia. Prowadzący przedstawi charakterystykę metody, jej możliwości, pokaże na co zwracać uwagę oraz omówi na przykładach, jak wykorzystać możliwości metody w 100%. Warsztaty poprowadzi Łukasz Bartosik, dyrektor biura regionalnego Polskiej Akcji Humanitarnej w Toruniu, autor publikacji „Włącz się do gry! Jak zorganizować grę miejską”.

Seminarium odbywać się będzie w sali konferencyjnej FED w Warszawie (ul. Nowolipie 9/11) w dn. 10 czerwca w godz. 12:00 – 16:00. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo na podstawie formularza zgłoszeniowego.

w górę

Tagi