Polska pomoc

"Polska pomoc rozwojowa 2014" - spotkanie informacyjne

Konkurs "Polska pomoc rozwojowa 2014" - spotkanie informacyjne

Departament Współpracy Rozwojowej MSZ zaprasza przedstawicieli podmiotów zainteresowanych udziałem w konkursie Ministra Spraw Zagranicznych "Polska Pomoc Rozwojowa 2014" na robocze spotkanie informacyjne.

Termin:

 17 października 2013 r. (czwartek)

 

w godzinach 11:30 - 16:00

Miejsce:

 al. Armii Ludowej 26, Warszawa

 

Centrum Konferencyjne FOCUS

 

Sala konferencyjna „Żółta”
(wejście od al. Armii Ludowej, schodami ruchomymi na I piętro)

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o przesyłanie zgłoszeń do 13 października 2013 r. na adres e-mail, według wzoru:

Temat wiadomości: Zgłoszenie na spotkanie informacyjne

Imię i nazwisko:

Organizacja:

W trakcie spotkania zostaną przedstawione wymagania konkursowe i najważniejsze zagadnienia związane z przygotowaniem wniosku projektowego. Dodatkowo pracownicy Departamentu Współpracy Rozwojowej MSZ będą udzielali odpowiedzi na pytania uczestników.

W mailu prosimy również o wpisanie pytań, które chcieliby Państwo zadać przedstawicielom MSZ na spotkaniu. Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z dokumentami związanymi z konkursem: regulaminem, wytycznymi, wzorem umowy itp. Ułatwi to zadawanie pytań i dyskusję dotyczącą konkretnych tematów.

Szczegółowych informacji dotyczących spotkania informacyjnego udziela: Marzena Szuman. Liczba miejsc jest ograniczona, limit przypadający na jedną organizację to dwie osoby.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

w górę

Tagi