Polska pomoc

Konkurs "Polska pomoc rozwojowa 2013" - spotkanie informacyjne

DO ZAINTERSOWANYCH REALIZOWANIEM PROJEKTU
w ramach konkursu "Polska pomoc rozwojowa 2013"

Departament Współpracy Rozwojowej MSZ zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych, publicznych i niepublicznych szkół wyższych, instytutów badawczych, Polskiej Akademii Nauk i jej jednostek organizacyjnych oraz jednostek samorządu terytorialnego, którzy są zainteresowani udziałem w konkursie Ministra Spraw Zagranicznych "Polska Pomoc Rozwojowa 2013" na robocze spotkanie informacyjne.

W trakcie spotkania zostanie przedstawiony "Plan współpracy rozwojowej w 2013 r.", wymagania konkursowe i najważniejsze zagadnienia związane z przygotowaniem wniosku projektowego. Dodatkowo pracownicy Departamentu Współpracy Rozwojowej MSZ będą udzielali odpowiedzi na pytania uczestników.

Termin: 19 listopada 2012 r. (poniedziałek)
  w godzinach 11:00 - 16:00
Miejsce: Al. Armii Ludowej 26, Warszawa
  Centrum Konferencyjne FOCUS
  Sala konferencyjna „Czerwona”
(wejście od Al. Armii Ludowej, schodami ruchomymi na I piętro)

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o zarejestrowanie się pod adresem: http://konkurs2013.ezapisy.pl. W przypadku trudności w dostępie do powyższej strony prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: barbara.michalowska@msz.gov.pl.

Rejestracja jest możliwa do 15 listopada 2012 r., do godz. 23:59.

W formularzu rejestracyjnym prosimy o wpisanie pytań, które chcieliby Państwo zadać przedstawicielom MSZ na spotkaniu. Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z dokumentami związanymi z konkursem: regulaminem, wytycznymi, wzorem umowy itp. Ułatwi to zadawanie pytań i dyskusję dotyczącą konkretnych tematów.

Szczegółowych informacji dotyczących spotkania  informacyjnego udzielają: Barbara Michałowska (tel. 22 523 87 64) oraz osoby pełniące dyżur na infolinii konkursu (tel. 22 523 95 03).

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

w górę

Tagi