Polska pomoc

Kolejna edycja jarmarku białoruskiego rzemiosła już wkrótce!

Pod hasłem „Czym chata bogata!” odbędą się targi białoruskich przedsiębiorstw wiejskich w dniach 22-23 września br. w Kołodziszczach k. Mińska.

Pięknie zapakowane, kolorowe i smaczne produkty zostaną zaprezentowane przez lokalnych producentów, rolników i rzemieślników. Tak jak w poprzednich edycjach na stoiskach będzie można nabyć wysokiej jakości rękodzieła, ozdoby, dekoracje, wyroby kosmetyczne oraz ciasta, chleby i wędliny.

 

Ponadto w programie wydarzenia przewidziano wiele atrakcji muzycznych opracowanych z udziałem Domu Kultury oraz warsztaty rękodzielnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Odwiedzający jarmark zawsze z radością goszczą w strefie gastronomicznej, której nie zabraknie w tym roku. Rozrywkę zapewnią gry interaktywne, konkursy i loteria z wartościowymi nagrodami oraz strefa fotograficzna.

 Tkane wyroby prezentowane podczas poprzednich edycji 

Inicjatywa ta mająca na celu  aktywizację przedsiębiorczości na obszarach wiejskich jest realizowana przez Podlaską Fundację Rozwoju Regionalnego. Projekt jest współfinansowany w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w jarmarku! 

Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest tutaj: program

 

w górę

Tagi